/  3
عنوان : برگزاری همایش ازدواج و تقدیر از داوطلبین سلامت
کد خبر : ۶۸۸۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ 
ساعت : ۱۴:۰:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کارون، چهارشنبه 20دیماه 96مراسم گرامیداشت روز داوطلبین سلامت و همایش ازدواج سالم در محل سالن اجتماعات مدافع حرم شهرستان کارون برگزار گردید.

در ابتدا مهندس مهران معلم مدیرشبکه بهداشت شهرستان کارون در سخنانی ضمن خوش امد گویی به مسولین ادارات، داوطلبین سلامت  ، از داوطلبین سلامت، به اجزای اولیه مراقبتهای بهداشتی نام برد و از زحمات آنان، که باعث ارتقاء شاخص های سلامت شده اند قدردانی نمود.

ایشان با اشاره به اینکه داوطلبان سلامت افراد آگاه و با انگیزه ای می باشندو گفت: داوطلبان سلامت، پل ارتباطی بین واحدهای بهداشتی و مردم می باشند و با تلاشی مستمرباعث بهبود سبک زندگی سالم می شوند.

داوطلب سلامت، با تحت پوشش قرار دادن حداقل 40خانوار و شناسایی افراد نیازمند به مراقبتهای بهداشتی (سالمندان-خانمهای باردار-میانسالان-غربالگری بیماریهای واگیردار و غیر واگیر ) فعالیت می نمایند.

مهندس معلم نقش داوطلبین سلامت در شناسایی زوجین در آستانه ازدواج و ارائه آموزشهای لازم ، تشکیل زندگی و باروری سالم و تربیت فرزندان را بسیارمهم دانست.

 در این مراسم حاج آقاموسوی والا در خصوص ازدواج سالم و معیارهای انتخاب همسر و عوامل موفقیت زندگی زوجین سخنرانی ، راهنمایی و ارشاد نمود.

 برنامه شعر خوانی ، نمایش تئاتر ،پذیرایی و خواندن مقاله نیز در طی جشن اجرا گردید.

درپایان به رسم یادبود و احترام هدایایی به داوطلبین سلامت شهرستان اهداء شد.

http://www.webda.ajums.ac.ir/media/file/3f242d74-7a29-4191-822a-4ee2c412343b_20161220_075828.gif 
بازگشت           چاپ چاپ         
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان کارون می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0